Ryż basmati codzienny Rice basmati Everyday India Gate 5kg

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: India Gate
  • Kod producenta: 690225307215
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • Cena netto: 50,00 zł / szt. 50,00 zł / szt.

India Gate to renomowana firma zajmująca się produkcją i dystrybucją żywności, a w szczególności ryżu. Jest znana głównie z produkcji wysokiej jakości ryżu Basmati, który jest popularny zarówno w Indiach, jak i na całym świecie.

Firma India Gate ma długą historię i cieszy się uznaniem zarówno w kraju, jak i za granicą. Ich ryż Basmati jest starannie wyselekcjonowany i przetwarzany, aby zapewnić doskonałą jakość, aromat i smak. Jest to rezultat stosowania najwyższych standardów w procesie produkcji, włączając w to staranne uprawy, starzenie, sortowanie i pakowanie.

India Gate oferuje różne odmiany ryżu Basmati, takie jak Classic, Dubar, Tibar, oraz Extra Long Grain, które dostosowane są do różnych preferencji kulinarnej. Są one szeroko stosowane w przygotowywaniu tradycyjnych dań indyjskich, takich jak biryani, pulao, czy pilafy, a także w kuchniach innych krajów.

Firma India Gate jest zaufanym dostawcą ryżu Basmati o doskonałej jakości i jest ceniona za swoje dążenie do zapewnienia najwyższej jakości produktów. Ich marka stała się symbolem autentycznego smaku i aromatu ryżu Basmati.

Uprawiany i zbierany u północno-zachodnich podnóży Himalajów ryż Basmati dostarcza organizmowi niezbędnych witamin i składników odżywczych. Dojrzewa przez co najmniej 1,5 roku, co skutkuje większą objętością, puszystością i wydajnością. Ten proces starzenia nadaje ryżowi wyraźny aromat i smak Basmati. Wszystkie produkty India Gate są produkowane zgodnie z międzynarodowymi standardami jakości, czyszczone, sortowane i pakowane w najwyższej jakości, higienicznych i najnowocześniejszych obiektach, całkowicie nietkniętych ludzką ręką.


Kraj pochodzenia: Indie
Marka: India Gate
Rodzaj: basmati
Stan opakowania: oryginalne
Nazwa handlowa: Basmati Rice Classic India Gate
Produkt nie zawiera: nie dotyczy
Cechy dodatkowe: wegetariańskie
Waga (g): 1000