Napój cola Thums Up 300ml

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Coca-Cola
  • Kod producenta: 8901764041259
  • Dostępność: Jest
    Czas realizacji: 24 godziny
  • szt.
  • Cena netto: 5,71 zł / szt. 6,00 zł / szt.

Thums Up to marka napoju typu cola popularnego w Indiach. Należy ona do spółki The Coca-Cola Company i jest jednym z czołowych napojów gazowanych w kraju. Thums Up ma intensywny, wyrazisty smak i jest znane z hasła reklamowego "Smakuj burzę". Często jest uważane za konkurenta dla innego napoju firmy Coca-Cola, Pepsi. Został wprowadzony w 1977 roku, aby zrównoważyć wycofanie się The Coca-Cola Company z Indii.

"Thumbs Up" to pyszny napój, orzeźwiające doznanie i zastrzyk energii! Ten ikoniczny napój gazowany zachwyca wyrazistym smakiem, który kusi kubki smakowe i sprawia, że chcesz sięgać po więcej. Dzięki swojej musującej efektywności i unikalnej mieszance słodyczy i kwaskowatości, Thumbs Up to ostateczny towarzysz każdej okazji. Czy pijesz go podczas leniwego popołudnia, czy potrzebujesz zastrzyku energii w ciągu zajętego dnia, ten klasyczny napój zawsze dostarcza satysfakcji. Więc śmiało, daj kciuk w górę temu ponadczasowemu orzeźwieniu i pozwól jego odważnemu smakowi unieść twoje chwile na nowe wyżyny!

Woda gazowana, cukier, regulator kwasowości (338), kofeina. Zawiera dozwolony naturalny barwnik (150D) i dodatki smakowe (naturalne, naturalne - identyczne i sztuczne substancje aromatyzujące - aromat coli).


Dodatkowe informacje:

Kraj pochodzenia: Indie
Marka: Thums Up
Stan opakowania: oryginalne
Nazwa handlowa: Soft Drink Cola Thums Up
Produkt nie zawiera: nie dotyczy
Cechy dodatkowe: brak
Waga (g): 320