Regulamin

Regulamin świadczenia usług sklepu www.littleindia.pl

 

§ 1

www.littleindia.pl jest sklepem internetowym, którego właścicielem jest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Chaudary Food Traders z siedzibą przy ul. Domaniewskiej 22 lok. U5, 02-672 Warszawa, NIP 5213828837, REGON:  380321267. Regulamin określa zasady zawierana transakcji w sklepie www.littleindia.pl.

 

§ 2

 

www.littleindia.pl jest sklepem internetowym, za pośrednictwem którego użytkownicy mogą nabywać oferowane w nim produkty. 

OFERTA SKLEPU INTERNETOWEGO ROŻNI SIĘ OD OFERTY SKLEPÓW STACJONARNYCH.

Prezentowane na stronie ceny oraz produkty mogą być niedostępne stacjonarnie!

§ 3

1.      Dokonywanie zakupów za pośrednictwem www.littleindia.pl wymaga akceptacji plików cookie przez przeglądarkę użytkownika.

2.      Serwis działa na prawidłowo skonfigurowanej przeglądarce Internet Explorer, Mozilla Forefox, Google Chrome bądź innej zaktualizowanej i odpowiednio skonfigurowanej przeglądarce.

 

§ 4

1.      Aby złożyć zamówienie, należy zarejestrować się na stronie sklepu i wypełnić wskazany na tej stronie formularz.

2.      Prawidłowo wypełniony formularz powinien zawierać:  

-        imię i nazwisko oraz adres klienta;

-        adres do wysyłki oraz imię i nazwisko osoby upoważnionej do odbioru przesyłki, jeżeli są inne niż dane klienta (podanie imienia i nazwiska innej osoby w danych do wysyłki jest równoznaczne z upoważnieniem tej osoby przez klienta do odbioru przesyłki);

-        dane do faktury (w przypadku, gdy Kupujący chce otrzymać fakturę);

-        numer telefonu;

-        adres poczty elektronicznej.

 

3.      Zamówienie dokonywane jest przez wybór produktów, wybór liczby i kliknięcie znaku „kupuję”. Po potwierdzeniu wyboru, Użytkownik przenoszony jest na stronę wyboru sposobu płatności i sposobu odbioru zamówienia.

4.      Zamówienie może być także dostarczone na adres wskazany przez Zamawiającego za odpowiednią opłatą wskazaną w cenniku dostawy. Wybór formy odbioru następuje po skompletowaniu zamówienia.

5.      Po złożeniu zamówienia Zamawiający otrzyma mail potwierdzający przyjęcie zamówienia. 

6.     W przypadku zamówienie świeżych produktów zamówienie realizowane jest w poniedziałek. Zamówienie zbierane są do poniedziałku, dnia następnego następuje wysyłka. Jest to jedyny dzień, kiedy możliwa jest realizacja takiego zamówienia. Wszystkie zamówienia złożone we wtorek, bądź każdego następnego dnia będą realizowane w następnym tygodniu po nastąpieniu zamówienia.

§ 5

 

1.      Ceny artykułów podawane są w złotych polskich i zawierają wszystkie składniki, w tym podatek VAT oraz wszelkie inne składniki.

2.      Klient ma możliwość uiszczenia opłaty:

-        przelewem na numer konta bankowego 77 1020 1169 0000 8002 0322 0647;

-        płatnością elektroniczną,

-        przy obiorze Towarów.

 

-        Wysyłka paczki do 25 kg:  od 9zł

-        Wysyłka paczki za pobraniem do 25 kg: od 14 zł

 

§ 6

 

1.      Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.

2.      Dostawa zamówionych Towarów odbywa się przesyłką pocztową lub przesyłką kurierską. Ewentualne koszty dostawy zostaną wskazane w czasie składania Zamówienia.

3.      Termin realizacji dostawy wynosi od 2 do 14 dni roboczych licząc od dnia wpływu należności za Zamówienie lub zawarcia Umowy sprzedaży z płatnością przy odbiorze.

 

§ 7

 

1.      W przypadku, gdy okaże się, że dostarczony towar jest niezgodny z zamówieniem, Zamawiającemu przysługuje prawo do wymiany towaru na zamówiony bądź nowy.

2.      Odesłanie zamówionego towaru następuje na rachunek www.littleindia.pl, który pokrywa związane z tym koszty.

3.      Reklamacje rozpatrywane są w terminie 14 dni. W przypadku uwzględnienia reklamacji, Zamawiającemu wysyłany jest nowy egzemplarz niezgodnego z zamówieniem. W przypadku, gdy reklamacja nie zostanie uwzględniona, www.littleindia.pl zareklamowany towar odsyła na własny koszt.

4.      W sytuacji braku Zamówionego a niewadliwego towaru, www.littleindia.pl informuje o tym Zamawiającego mailem bądź telefonicznie. Wedle wyboru Zamawiającego – uiszczona należność jest zwracana na jego rachunek bankowy, albo wysyłany jest inny towar, o tej samej cenie, wybrany przez Zamawiającego. Koszty przesyłek ponosi www.littleindia.pl.

§ 8

1.      Kupujący który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni kalendarzowych odstąpić od niej bez podawania przyczyny zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U. 2014 r. poz. 827 ze zm.)

 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i wyjaśnimy wszystkie wątpliwości..
Można skontaktować się z nami na wiele sposobów:


E-mail: sklep@littleindia.pl
tel.: (22) 843 67 38

Sklep Little India

ul. Domaniewska 22 lok. U 5
02-672 Warszawa

Pracujemy od poniedziałku do piątku od 10.00 do 18.00