Ziołowa pasta do zębów Dabur 100g

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Dabur
  • Kod producenta: 8901207000775
  • Dostępność: Jest
    Czas realizacji: 24 godziny
  • szt.
  • Cena netto: 8,94 zł / szt. 11,00 zł / szt.

Dabur ma ponad 133-letnie dziedzictwo i jest jedną z najbardziej zaufanych i uznanych firm na świecie. Dabur zawsze była nazwą, która przychodzi na myśl, gdy mówimy o pielęgnacji włosów i ochronie zdrowia, firma zróżnicowała się w kluczowych kategoriach konsumenckich, takich jak pielęgnacja skóry, pielęgnacja jamy ustnej, pielęgnacja domowa i żywność poprzez marki takie jak Dabur, Vatika, DermoViva, Fem, Hajmola, Sanifresh, Odonil, które są powszechnie znane w wielu częściach świata.

Pasta do zębów Dabur Herbal to produkt do higieny jamy ustnej najwyższej jakości, który łączy zalety ajurwedy z nowoczesną technologią pielęgnacji jamy ustnej. Wypełniona dobrodziejstwami Tulsi, Babool i Akarkara dla długotrwałej ochrony zębów i świeżego oddechu. Ta pasta do zębów jest oferowana przez Dabur, zaufaną markę w dziedzinie naturalnych i ziołowych produktów.

Dzięki swojej unikalnej ziołowej formule, Dabur Herbal Toothpaste oferuje orzeźwiające i skuteczne rozwiązanie dla utrzymania higieny jamy ustnej. Wzbogacona jest mieszanką naturalnych składników, które zostały starannie wyselekcjonowane ze względu na ich korzystny wpływ na zdrowie jamy ustnej


Dodatkowe informacje:

Kraj pochodzenia: Indie
Marka: Dabur
Wielkość: Produkt pełnowymiarowy
Stan opakowania: oryginalne
Nazwa handlowa: Herbal Toothpaste Dabur
Produkt nie zawiera: nie dotyczy
Cechy dodatkowe: brak
Waga (g): 100