Galaretka o smaku wieloowocowym Ahmed 70g

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Ahmed Foods
  • Kod producenta: 054529004216
  • Dostępność: Jest
    Czas realizacji: 24 godziny
  • szt.
  • Cena netto: 4,63 zł / szt. 5,00 zł / szt.

Ahmed foods zostało stworzone przez Al-Haj Sheikh Zameeruddin w 1952 roku, z genialną wizją szerzenia radości z gotowania, miłości do kuchni przelanej w zachwycający asortyment kulinarny. Ahmed foods uznana za pierwszą azjatycką firmę spożywczą z dalekiego wschodu, która wprowadziła koncepcję pakowanej żywności z innowacyjnymi opakowaniami typu twist off, puszkami, konserwami, opakowaniami termokurczliwymi, wielojęzyczną koncepcją etykietowania i systemem kodowania do pakistańskiego przemysłu spożywczego.

Składniki: Cukier (94,5%), (substancja żelująca) Karagen (E-407), Kwas adypinowy (E-355), (Regulator kwasowości) Cytrynian potasu (E-332) Naturalny identyczny aromat mieszanych owoców i dozwolone barwniki spożywcze, Żółcień pomarańczowa (E -110) F.D i C.

Galaretka Mixed Fruit Jelly Crystals marki Ahmed Foods to owocowa uczta w wegetariańskim wydaniu, która rozpieszcza podniebienie swoją intensywną owocową słodyczą i doskonałą konsystencją galaretki. 

Galaretka Ahmed Foods zachwyca smakiem soczystych owoców, które w każdym kęsie przenosi Cię w egzotyczne rejony owocowego raju. To idealny sposób na cieszenie się smakiem owoców przez cały rok. Wystarczy rozpuścić galaretkę w gorącej wodzie, a następnie schłodzić w lodówce. Proste i smaczne!

Ta galaretka doskonale sprawdza się jako deser samodzielny, ale również jako dodatek do lodów, ciast, czy owoców. Możesz być kreatywny w sposób, w jaki podasz tę soczystą galaretkę. Ahmed Foods to renomowana marka, znana ze swojego zaangażowania w dostarczanie produktów najwyższej jakości. Mixed Fruit Jelly Crystals to kolejny dowód na tę wysoką standardową jakość.


Dodatkowe informacje:

Kraj pochodzenia: Pakistan
Marka: Ahmed Foods
Rodzaj: galaretki
Stan opakowania: oryginalne
Nazwa handlowa: Mixed Fruit Jelly Crystals Ahmed
Produkt nie zawiera: nie dotyczy
Cechy dodatkowe: wegetariańskie
Waga (g): 70