Danie instant Ragi Dosa Mix GRB 500g

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: GRB
  • Dostępność: Jest
    Czas realizacji: 24 godziny
  • szt.
  • Cena netto: 8,94 zł / szt. 11,00 zł / szt.

GRB Dairy Food Pvt. Ltd. to indyjska firma spożywcza specjalizująca się w produkcji i dystrybucji produktów mlecznych oraz innych artykułów spożywczych. Firma została założona w 1994 roku i ma swoją siedzibę w mieście Chennai w stanie Tamilnadu w Indiach. GRB Dairy Food oferuje szeroką gamę produktów mlecznych, takich jak mleko, masło, sery, jogurty i desery mleczne. Ich produkty są znane z wysokiej jakości i świeżości, a firma stawia duży nacisk na zachowanie najwyższych standardów produkcyjnych i bezpieczeństwa żywności. Firma GRB Dairy Food zdobyła uznanie zarówno na rynku lokalnym, jak i międzynarodowym. Jej produkty są dostępne w wielu regionach Indii i są eksportowane do wielu krajów na całym świecie.

Ragi Dosa to popularne południowoindyjskie naleśniki przygotowywane z fermentowanego ciasta z mąki ragi i soczewicy. Instant Mix Ragi Dosa GRB to wygodna mieszanka, która upraszcza przygotowanie Ragi Dosa w domu. Typowa mieszanka Instant Mix Ragi Dosa GRB zawiera drobno zmieloną mąkę, soczewicę i przyprawy.

Aby przygotować Ragi Dosa za pomocą tej mieszanki wystarczy wymieszać ją z wodą/jogurtem. Następnie należy podgrzać nieprzywierającą patelnię, wlać chochlę ciasta na gorącą powierzchnię i rozprowadzić je ruchem okrężnym, tworząc cienki naleśnik. Naleśnik jest gotowany, aż brzegi staną się chrupiące i złocisto-brązowe.

Ragi Dosa zwykle podaje się na gorąco z chutneyem, sambarem lub różnymi dodatkami. Instant Mix Ragi Dosa GRB pozwala cieszyć się autentycznym smakiem i teksturą Ragi Dosa, bez konieczności skomplikowanego przygotowania. Jest to wygodna opcja dla tych, którzy chcą szybko i łatwo przygotować dosa w domu. 


Dodatkowe informacje:

Kraj pochodzenia: Indie
Marka: GRB
Stan opakowania: oryginalne
Nazwa handlowa: Ragi Dosa Mix GRB
Produkt nie zawiera: nie dotyczy
Cechy dodatkowe: wegańskie, wegetariańskie
Waga (g): 500