Masło klarowane Cow Ghee Patanjali 500g

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Patanjali
  • Dostępność: Jest
    Czas realizacji: 24 godziny
  • szt.
  • Cena netto: 38,10 zł / szt. 40,00 zł / szt.

Patanjali Ayurved to indyjska międzynarodowa firma z siedzibą w Haridwar w Indiach. Patanjali przedstawia pełną gamę produktów spożywczych, kosmetyków, suplementów w najlepszych cenach.

Patanjali Ghee 

 

GHEE (masło klarowane) jest bardzo zdrowe dla naszego organizmu. 1 łyżka ghee dziennie zapewnia kondycję i siłę w tym szybkim życiu, w którym zawsze musimy być aktywni i energiczni. Ghee można spożywać dla lepszego trawienia. Stymuluje ruchy mięśni, wzmacnia narząd zmysłu, odżywia skórę i poprawia cerę. Patanjali Cow Ghee jest dobrym źródłem energii i zapewnia witalność ludzkiemu organizmowi. Produkt etniczny wytwarzany przez mleczarnie z wieloletnim doświadczeniem i bogatym źródłem witamin A, D, E i K.

 

Ghee łatwo jest pokochać. Jest niewiarygodnie pyszne. Jest również stabilne w przechowywaniu i ma wysoki punkt dymienia, co czyni go prawie idealnym olejem kuchennym. Ten niesamowity tłuszcz ma głębokie korzenie w dobrze ugruntowanych praktykach ajurwedyjskich.

Ghee to sklarowane masło, które zostało ugotowane na wolnym ogniu i przecedzone w celu usunięcia całej wody.
Ghee od wieków odgrywa kluczową rolę w Ajurwedzie, gdzie jest cenione za swoje właściwości przeciwzapalne, trawienne i terapeutyczne. Pojawia się nawet w wedyjskim micie o stworzeniu, kiedy bóstwo Prajapati stworzyło ghee z nicości i wlało je do ognia, aby uformować swoje potomstwo.