Maść relaksująca dla dzieci BabyRub Vicks 25ml

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Vicks
  • Kod producenta: 4987176077059
  • Dostępność: Jest
    Czas realizacji: 24 godziny
  • szt.
  • Cena netto: 9,76 zł / szt. 12,00 zł / szt.

Firma Vick Chemical Company rozpoczęła działalność jako mała firma zajmująca się lekami na przeziębienie w Greensboro i rozwinęła się w zdywersyfikowaną korporację z listy Fortune 500 ze sprzedażą w ponad 160 krajach na całym świecie. Vicks VapoRub został zainspirowany i stworzony przez miłość i troskę założyciela o jego chorego syna. Ponad 125 lat później rodzina marek tworzy produkty z myślą o każdej osobie z Twojej rodziny.

Vicks BabyRub to specjalnie opracowana maść, aby delikatnie nawilżyć, uspokoić i zrelaksować Twoje dziecko. Zawiera Aloes, Olej Kokosowy i Białą Miękką Parafinę, znane z właściwości nawilżających. Zawiera również aromaty lawendy i rozmarynu, znane z właściwości uspokajających i relaksujących.

Delikatne wmasowanie maści Vicks BabyRub pomoże skórze dziecka zatrzymać nawilżenie i zachować miękkość, dzięki czemu maluch poczuje się bardziej komfortowo. Stosuj na klatkę piersiową, szyję, plecy i stopy, aby nawilżyć i zapewnić dziecku ukojenie.

Specjalnie opracowany we współpracy z ekspertami ds. dzieci i skóry, Vicks BabyRub jest odpowiedni dla niemowląt od 3 miesiąca życia. Ma długą historię w USA, Kanadzie, Australii i Nowej Zelandii. Dzięki milionom sprzedanych opakowań, mamy na całym świecie zaufały Vicks BabyRub dla swoich dzieci.

 

 

Sposób użycia:

Delikatnie wmasować w skórę klatki piersiowej, szyi, pleców i stóp. Nie stosować bezpośrednio na twarz, uszkodzoną skórę, do ust lub nozdrzy. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

 

 

Skład:

wazelina, zapach, ekstrakt z liści aloesu, olej kokosowy, olej mineralny


Dodatkowe informacje:

Marka: Vicks
Stan opakowania: oryginalne
Nazwa handlowa: Vicks BabyRub
Produkt nie zawiera: nie dotyczy
Cechy dodatkowe: brak