Marynowane śliwki mombin Aama Ko Achar 400g

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Aama Ko Achar
  • Kod producenta: 9504000141028
  • Dostępność: Jest
    Czas realizacji: 24 godziny
  • szt.
  • Cena netto: 18,52 zł / szt. 20,00 zł / szt.

Pod marką AAMA KO ACHAR zarejestrowaną jako NEPAL ACHAR UDHYOG Sangita rozwija swoją miłość do produkcji marynat i produkuje odmiany czysto domowych marynat. Jej pikle mają jeden cel: wprowadzić na rynek domowy produkt wypełniony najlepszymi świeżymi składnikami.

Aama Ko Achar Hot & Spicy Lapsi Pickle to pikantna marynata z śliwek mombin, która doskonale oddaje bogactwo smaków kuchni nepalskiej. Nazwa "Aama Ko Achar" oznacza "Marynata Matki," podkreślając jej tradycyjny charakter i znaczenie w nepalskich domach.

Lapsi Pickle jest przygotowywany z pokrojonych śliwek mombin (Spondias mombin), które są zakonserwowane w oleju z dodatkiem aromatycznych przypraw w stylu nepalskim. Składniki są starannie dobierane, aby wydobyć jak najlepszy smak marynaty. 

Spondias mombin zwane również hog plum, śliwka wieprzowa, lapsi, yellow mombin posiada bladożółtą i piegowatą skórkę. Ze względu na dużą pestkę i trudne do oddzielenia kolce, śliwki te nie są powszechnie spożywane prosto z gałęzi. Niektórzy jednak je lubią i zgłaszają smak podobny do jabłka Granny Smith - słodki, kwaśny i trochę pikantny. 

Owoce nabierają stopniowo smaków, tworząc paletę smaków od wyrazistego pikantnego odcienia do lekkiej kwasowości. To unikalne połączenie naturalnego smaku śliwek z charakterystycznymi przyprawami tworzy smakowe doświadczenie, które kusi podniebienie.

W każdym kęsie "Aama Ko Achar Hot & Spicy Lapsi Pickle" można poczuć esencję nepalskich smaków i przenieść się do czasów domowych posiłków pełnych miłości i tradycji, z nutą ognistej pikantności.

 

 

Skład: Śliwka mombin (hog plum), czerwone chilli w proszku, olej słonecznikowy, sól, przyprawy i kwas octowy (E-260)

 

Dodatkowe informacje:

Kraj pochodzenia: Nepal
Marka: Aama Ko Achar
Rodzaj: mix warzyw
Stan opakowania: oryginalne
Nazwa handlowa: Hot & Spicy Lapsi Pickle Aama Ko Achar
Produkt nie zawiera: nie dotyczy
Cechy dodatkowe: wegetariańskie
Waga (g): 400