Pasta do zębów ziołowa Dabur 100g

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Dabur
  • Kod producenta: 8901207000775
  • Dostępność: Jest
    Czas realizacji: 24 godziny
  • szt.
  • Cena netto: 9,76 zł / szt. 12,00 zł / szt.

Dabur ma ponad 133-letnie dziedzictwo i jest jedną z najbardziej zaufanych i uznanych firm na świecie. Dabur zawsze była nazwą, która przychodzi na myśl, gdy mówimy o pielęgnacji włosów i ochronie zdrowia, firma zróżnicowała się w kluczowych kategoriach konsumenckich, takich jak pielęgnacja skóry, pielęgnacja jamy ustnej, pielęgnacja domowa i żywność poprzez marki takie jak Dabur, Vatika, DermoViva, Fem, Hajmola, Sanifresh, Odonil, które są powszechnie znane w wielu częściach świata.

Składniki: Węglan wapnia, woda, sorbitol, gliceryna, krzemionka, siarczan laurylosodowy, ekstrakty z Babool, Lodhra, Jamun, Bakul i Akarkara, aromat (zawierający olejek Tulsi), guma ksantanowa, krzemian sodu, sacharyna sodowa, benzoesan sodu, formaldehyd, barwnik.

Ziołowa pasta do zębów, która zapewnia kompleksową pielęgnację jamy ustnej przy użyciu najlepszego bukietu ziół od Matki Natury. Napełniona dobrodziejstwem Tulsi, Babool i Akarkara dla długotrwałej ochrony jamy ustnej i świeżego oddechu. Korzyści obejmują właściwości antybakteryjne zabijające zarazki, ochronę przed próchnicą, zdrowe dziąsła, silne zęby od korzeni oraz ulgę w bólach zęba. Doskonała, naturalna ochrona przed próchnicą i chorobami dziąseł. 


Dodatkowe informacje:

Smak: ziołowa
Kraj pochodzenia: Indie
Marka: Dabur
Wielkość: Produkt pełnowymiarowy
Stan opakowania: oryginalne
Nazwa handlowa: Herbal Toothpaste Dabur
Produkt nie zawiera: nie dotyczy
Cechy dodatkowe: brak
Waga (g): 100