Bajji Bonda Powder 200G Aachi

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Aachi
  • Dostępność: Jest
    Czas realizacji: 24 godziny
  • szt.
  • Cena netto: 8,13 zł / szt. 10,00 zł / szt.

Odzwierciedleniem bogatej indyjskiej tradycji jest Aachi, nazwa będąca synonimem czystości, smaku i najwyższej jakości. Każda szczypta przypraw Aachi to podróż polegająca na ponownym odkryciu indyjskości; uznanie dla niezachwianej obietnicy autentyczności marki.

Bajji Bonda Powder Aachi

 

AACHI BAJJI BONDA POWDER, może być podawany jako wieczorna przekąska dla Twoich domowników. Jest smaczna i można ją szybko przygotować. Zawiera mąkę Gram, mąkę ryżową, chili w proszku, sól, wodorowęglan sodu i mieszankę Asafoetida.

 

 

Sposób przygotowania:

^Bajji

Wymieszaj 200g proszku Aachi Bajji Bonda w 125ml wody. Przygotuj plasterki cebuli, ziemniaków, banana, ogórka lub jajka na twardo. Zanurz plastry w mieszance i usmaż na oleju jadalnym. Teraz smaczne bajji są gotowe do podania. Z tego proszku można również zrobić pakkodę z kalafiora i cebuli.

^Bonda

Zmieszaj 200g proszku Aachi Bajji Bonda z drobno posiekaną cebulą, zielonym chilli, liśćmi kolendry, liśćmi curry i wodą. Zrób małe i smaż na oleju jadalnym na złoty kolor. Teraz smaczna Bonda jest gotowa do podania.

 

 

waga: 200g

Dodatkowe informacje:

Marka: Aachi