Olejek do włosów z kaktusem Multivitamin+ Vatika Dabur 200ml

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Dabur
  • Kod producenta: 5022496003919
  • Dostępność: Jest
    Czas realizacji: 24 godziny
  • szt.
  • Cena netto: 13,01 zł / szt. 16,00 zł / szt.

Dabur ma ponad 133-letnie dziedzictwo i jest jedną z najbardziej zaufanych i uznanych firm na świecie. Dabur zawsze była nazwą, która przychodzi na myśl, gdy mówimy o pielęgnacji włosów i ochronie zdrowia, firma zróżnicowała się w kluczowych kategoriach konsumenckich, takich jak pielęgnacja skóry, pielęgnacja jamy ustnej, pielęgnacja domowa i żywność poprzez marki takie jak Dabur, Vatika, DermoViva, Fem, Hajmola, Sanifresh, Odonil, które są powszechnie znane w wielu częściach świata.

Olejek do włosów z kaktusem jest powszechnie znany ze zwiększonej dobroci substancji wspomagających wzrost włosów. Zawiera kluczowe witaminy i minerały, które działają na głębokość mieszków włosowych, dzięki czemu włosy stają się bardziej błyszczące. Eksperci zalecają stosowanie tego olejku do włosów, aby zapobiec wypadaniu włosów.
 
 
 

Stosowanie:

Wmasuj sporą ilość olejku we włosy i skórę głowy. Pozostaw na noc lub na kilka godzin, a następnie umyj włpsy szamponem.

 

 

Ostrzeżenie: Unikaj kontaktu z oczami. Wyłącznie do użytku zewnętrznego, przechowywać z dala od bezpośredniego światła słonecznego.

 

 

3X Vitamin Boost, 100% Naturalne Oleje, Logo do recyklingu, Nie zawiera PVC, produkt nietestowany na zwierzętach.

 


Dodatkowe informacje:

Pojemność (ml): 200
Kraj pochodzenia: Indie, Wielka Brytania
Typ: olejek
Marka: Dabur
Rodzaj: olejek do włosów
Stan opakowania: oryginalne
Nazwa handlowa: Cactus Multivitamin+ Hair Oil Vatika Dabur
Produkt nie zawiera: nie dotyczy
Cechy dodatkowe: brak
Waga (g): 200