Olejek na wypadające włosy Hairzone Himalaya 60ml

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Himalaya
  • Kod producenta: 8901138817251
  • Dostępność: Jest
    Czas realizacji: 24 godziny
  • szt.
  • Cena netto: 20,33 zł / szt. 25,00 zł / szt.

Podróż Himalaya Wellness Company rozpoczęła się już w 1930 roku. Była ona wizją pokornego człowieka, którego pasją było pomaganie ludziom w odkrywaniu dobrego samopoczucia poprzez dobroć Ajurwedy. Himalaya Wellness jest powszechnie znaną i cenioną marką na całym świecie. Oferuje ona naukowo potwierdzone rozwiązania ziołowe dla całej rodziny

Hairzone olejek przeciw wypadającym włosom oraz łysieniu plackowatemu Himalaya

 

Olejek Hairzone Himalaya jest ziołowym preparatem opracowanym specjalnie w leczeniu wypadania włosów. Hairzone zmniejsza wypadanie włosów, poprawia ich wzrost i zwiększa wytrzymałość na rozciąganie włosa. Pomaga zwiększyć gęstość włosów oraz liczbę mieszków włosowych. Preparat ten przynosi ulgę od objawów swędzenia, suchości i łupieżu.

 

 

Roztwór Hairzone ma działanie hamujące na degenerację mieszków włosowych, stymuluje aktywność w cyklu wzrostu włosa i działa przeciwbakteryjnie. Posiada również działanie ściągające i przeciwutleniające.
Zioła zawarte w preparacie Hairzone działają synergistycznie w celu zmniejszenia stanu zapalnego i swędzenia skóry głowy, stymulują cykl wzrostu włosów i zwiększają gęstość włosów. Redukują one nadmierne wypadanie włosów i przyspieszają ich odrastanie.


Sposób użycia:

Spryskać odpowiednią ilością preparatu dotknięte wypadaniem obszary skóry głowy i delikatnie masować przez 5 do 10 minut. Pozostawić na noc. Spłukać rano, jeśli jest to konieczne. W ciężkich przypadkach stosować dwa razy dziennie lub według zaleceń lekarza.