Pilex żylaki hemoroidy HIMALAYA 60tbl

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Himalaya
  • Kod producenta: 8901138500757
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • Cena netto: 15,56 zł / szt. 16,80 zł / szt.

Himalaya Pilex żylaki hemoroidy 60 tabletek

Himalaya Pilex 60 tabletek to preparat ziołowy wspomagający pracę wątroby. Reguluje ciśnienie krwi, dzięki czemu utrzymuje zdrowie żył. Wypływa na obniżenie ciśnienia w żyłach wątrobowych i żyłach odbytu, przez co łagodzi bolesne objawy schorzeń, np. hemoroidów. działa również przeciwzapalnie i hamuje rozwój infekcji, pomagając w gojeniu się ran chorobowych.

Pilex to suplement mineralno-witaminowy stanowiący idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zapewnić wsparcie układowi żylnemu. Doskonale sprawdzi się dla wielu grup zawodowych, których praca wiąże się z wielogodzinnym staniem lub siedzeniem. Może pomóc uregulować częstotliwość wypróżnień. Pomoże zmniejszyć objawy takie jak pieczenie, swędzenie czy ból.

Jeżeli zależy Ci na tym, aby wesprzeć pracę żył i zachować je w dobrej kondycji to czasami potrzeba zastosować specjalny środek. Do tej grupy należy Pilex wyprodukowany przez Himalaya. Idealnie sprawdzi się do poprawienia zdrowia i samopoczucia .

Składniki aktywne:

Balsamodendron mukul 260mg

Shilajeet 32mg

Melia azadirachta 14mg

Extrakt z berberis aristata 64mg

Embilica officinalis 32mg

Terminalia chebula 32mg

Terminalia bellerica 32mg

Cassia fistula 32mg

Bauhinia veriegata 32mg

Messua ferrea 6mg

Sposób użycia:

1 tabletkę dwa razy dziennie po posiłku, popić dużą ilością wody.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Pamiętaj, że tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji.