Herbata czarna z czarną porzeczką Blackcurrant Burst Ahmad Tea 20 torebek

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Ahmad tea
  • Kod producenta: 054881007108
  • Dostępność: Jest
    Czas realizacji: 24 godziny
  • szt.
  • Cena netto: 8,13 zł / szt. 10,00 zł / szt.

Ahmad Tea to firma herbaciana z ponad 35-letnią historią, która wyrosła z pasji do herbaty. Ich misja polega na tworzeniu wyjątkowych mieszanki herbat z najlepszych ogrodów herbacianych na świecie. Dziś dostarczają herbatę miłośnikom na całym świecie, dbając o jakość i smak w każdej filiżance.

Blackcurrant Burst to orzeźwiająca i energetyzująca mieszanka herbat owocowych. Ta pełna dżemu, pysznego jagodowego smaku, to jasna i orzeźwiająca mieszanka, która z pewnością doda Ci letniego ducha – niezależnie od pogody!

Ahmad Tea Masters równoważą czarne herbaty z Afryki Wschodniej, aby stworzyć idealną bazę dla tej mieszanki. Następnie dodają charakterystyczny aromat czarnej porzeczki i jej kawałki, aby podkreślić energiczną, mocną herbatę i odważną owocowość. Nic dziwnego, że Blackcurrant Burst jest uwielbianą częścią kolekcji Ahmad Tea od ponad 20 lat.

Każda torebka herbaty jest owinięta folią, aby zapewnić świeżość, aby każdy napar dotarł do Ciebie pełen smaku. Czarna porzeczka to popularny letni owoc, zbierany na wsi i przeznaczone do późnych letnich napojów, deserów, dżemów i potraw. Z tą mieszanką możesz cieszyć się walorami doskonałej czarnej herbaty i porzeczki w jednej filiżance przez cały rok. Przygotuj energetyzującą filiżankę kawy zaparzoną gorącą wodą lub celebruj smaki jagód za pomocą chłodzącej mrożonej herbaty z czarną porzeczką.


Dodatkowe informacje:

Forma: ekspresowa
Kraj pochodzenia: Zjednoczone Emiraty Arabskie
Marka: Ahmad Tea
Stan opakowania: oryginalne
Nazwa handlowa: Blackcurrant Burst Ahmad Tea
Produkt nie zawiera: nie dotyczy
Cechy dodatkowe: brak
Waga (g): 40