Mąka z czerwonego ryżu (Chemba Rice Flour) 1kg Double Horse

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Double Horse
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • Cena netto: 16,19 zł 17,00 zł

Portfolio Double Horse obejmuje mieszanki ryżowe - od śniadaniowych do instant, produkty pszenne, proszki curry i przyprawy, naturalnie konserwowane marynaty, zdrową żywność, produkty ready-to-eat, tradycyjne przetwory, produkty kokosowe i wiele innych. Marka z zaangażowaniem opracowuje nowe i innowacyjne serie produktów, aby dotrzymać obietnicy dostarczania dobrej żywności, a co za tym idzie, zaszczepić zdrowe nawyki żywieniowe. Dziś Manjilas Double Horse oferuje swoim klientom najszerszą gamę dobrej żywności z ponad 20 znakomitymi rodzajami ryżu i 250 najwyższej jakości produktami spożywczymi w różnych gamach.

Mąka z czerwonego ryżu Double Horse

 

 

Mąka z czerwonego ryżu to popularny składnik kuchni w południowych indiach. Można przygotować z niej wiele smacznych dań np. Chemba puttu podi.

 

Możesz użyć mąki z czerwonego ryżu do przygotowania różnych potraw, w tym chleba, ciast, świeżego makaronu, dosa, roti, masala roti, uttapam, paddus, kulek ryżowych gotowane na parze, słodkich lub pikantnych do wyboru. Wystarczy dodać wybrany przez siebie dodatek, który można zjeść w dowolnym momencie. Może być zamiennikiem mąki pszennej w ciastach i herbatnikach.

 

 

 

Skład: mąka ryżowa z czerwonego ryżu

 

 

 

weight: 1kg