Instant Upma Mix 1kg Double Horse

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Double Horse
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • Cena netto: 13,33 zł / szt. 14,00 zł / szt.

Portfolio Double Horse obejmuje mieszanki ryżowe - od śniadaniowych do instant, produkty pszenne, proszki curry i przyprawy, naturalnie konserwowane marynaty, zdrową żywność, produkty ready-to-eat, tradycyjne przetwory, produkty kokosowe i wiele innych. Marka z zaangażowaniem opracowuje nowe i innowacyjne serie produktów, aby dotrzymać obietnicy dostarczania dobrej żywności, a co za tym idzie, zaszczepić zdrowe nawyki żywieniowe. Dziś Manjilas Double Horse oferuje swoim klientom najszerszą gamę dobrej żywności z ponad 20 znakomitymi rodzajami ryżu i 250 najwyższej jakości produktami spożywczymi w różnych gamach.

Instant Upma Mix Double Horse

 

Pyszne, tradycyjne śniadanie. Gotowe w mgnieniu oka. Zdrowa i smaczna upma, z połączenia semoliny i przypraw.


Mieszanka Double Horse Instant Uppuma jest przygotowywana poprzez zmieszanie wszystkich składników w ustalonych proporcjach, aby uzyskać najlepszą jakość. Ten produkt nadaje się do przygotowania pysznej Uppumy.

 

 

Skład: semolina, Sól, Orid Dal, Bengal Gram Dal, Suszone Płatki Cebuli, Gorczyca, Rodzynki, Zielone Chilli w Proszku, Imbir w Proszku, Liście Curry, Kurkuma w Proszku

 

 

Sposób przygotowania:

Zagotuj 500ml wody z 1 łyżką ghee/oleju na średnim ogniu. Dodaj 250g mieszanki Double Horse Instant Uppuma i dobrze mieszaj przez 2 minuty. Pyszna Upma jest gotowa do podania.

 

 

waga: 1kg