Indyjska przekąska Pepper Sev A2B 200g

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: A2B
  • Kod producenta: 8907003505070
  • Dostępność: Jest
    Czas realizacji: 24 godziny
  • szt.
  • Cena netto: 7,62 zł / szt. 8,00 zł / szt.

Trzy dekady temu mały sklep ze słodyczami założony przez późnego KSThirupathi Raja w ówczesnej metropolii Chennai w Indiach rozrósł się teraz do dziewięćdziesięciu pięciu oddziałów obejmujących długość i szerokość miasta Chennai, sąsiednich miejsc, takich jak Kanchipuram, Erode, Madurai, Trichy , Coimbatore, Tripur oraz stany Karnataka, Pondicherry i Delhi. SM. Adyar Ananda Bhavan Sweets & Snacks ma obecnie ugruntowaną pozycję jako jeden z wiodących i ekskluzywnych producentów słodyczy i smakołyków w południowych Indiach. Siłą napędową koncernu są obecnie dwaj bracia Pan K.T. Venkatesan i Pan K.T. Srinivasa Raja, któremu pałeczkę bogatej słodkiej tradycji przekazał ich zmarły ojciec KSThirupathi Raja.

Dziś Adyar Ananda Bhavan Sweets and Snacks jest synonimem przywiązania do jakości i wysokiego stopnia profesjonalizmu oraz stosowania najnowocześniejszych technik w produkcji słodyczy, smakołyków i przekąsek. Dziewięćdziesiąt pięć oddziałów koncernu mówi wiele o higienie i obsłudze organizacji oraz o zaufaniu i rzetelności, jakimi obdarzyli ją klienci. Adyar Ananda Bhavan Sweets and Snacks zaspokaja potrzeby wszystkich grup odbiorców w Indiach – czy to topniejącego Mysore Pak z południa, czy różnorodnego Soan papdi z północy, przepysznej Rasagolla ze wschodu lub wiecznie zielonych suszonych owoców z zachodu – Adyar Ananda Bhavan Sweets and Snacks jest pionierem w produkcji takich słodyczy w bogatej tradycji poszczególnych regionów.

A2B jest znana z produkcji autentycznych południowoindyjskich przekąsek. Mają imponującą gamę produktów spożywczych, które zaspokoją każdą potrzebę. A2B Kara Sev to tradycyjna przekąska przygotowywana podczas Diwali. Są chrupiące, a smaku dodaje im posmak pieprzu. Ta aromatyczna przekąska jest najlepszym dodatkiem do herbaty lub kawy. Kup ten produkt online już dziś!

Lista składników: mąka ryżowa, mąka z ciecierzycy, mieszanka przypraw, pieprz (5%), sól, rafinowany olej palmoleinowy.

Instrukcje dotyczące przechowywania: Przechowywać w czystym i suchym miejscu.


Dodatkowe informacje:

Kraj pochodzenia: Indie
Marka: A2B
Stan opakowania: oryginalne
Nazwa handlowa: South Indian Pepper Sev A2B
Produkt nie zawiera: nie dotyczy
Cechy dodatkowe: brak
Waga (g): 200