Himcocid-SF zawiesina na zgagę banan HIMALAYA 200ml

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Himalaya
  • Kod producenta: 8901138817107
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • Cena netto: 23,15 zł / szt. 25,00 zł / szt.

Himalaya Himcocid-SF zawiesina na zgagę o smaku banana 200ml

 

Działanie:

Ze względu na właściwości gojące wrzody i gastroprotekcyjne Himcocid-SF Łagodzi dyskomfort żołądkowo-jelitowy, zwalcza wrzody i zapalenie błony śluzowej żołądka. Neutralizuje kwas żołądkowy, łagodzi rozdęcie żołądka oraz objawy żółciowe i dyspeptyczne.

Zawiesina Himcocid-SF nie zawiera cukru i aluminium, dlatego jest bezpieczna dla diabetyków i nadciśnieniowców.

 

Wskazania:

Choroba wrzodowa

Dyspepsja nie wrzodowa

Choroba refluksowa przełyku

Zgaga

Zapalenie błony śluzowej żołądka wywołane przez niesteroidowe leki przeciwzapalne

Dawkowanie:

Odpowiednie dawkowanie skonsultować z lekarzem. 

Kluczowe składniki:

Agrest indyjski (Amalaki) skutecznie zmniejsza zawartość kwasu i pepsyny w żołądku. Jednocześnie zwiększa ilość mucyny, śluzu komórkowego i żywotność komórek błony śluzowej żołądka, co pomaga w leczeniu wrzodów żołądka. Jako przeciwutleniacz, agrest indyjski chroni błonę śluzową żołądka przed uszkodzeniem oksydacyjnym.

Muszla kowry (Varatika) jest dobrze znana ze swoich właściwości przeciwkwasowych i trawiennych, które są przydatne w leczeniu zapalenia żołądka, nadkwasoty, zgagi i zapalenia dwunastnicy. Dostępny w postaci zawiesiny w trzech pysznych smakach - Mięta, Saunf i Banan.

*Informacje zawarte na tej stronie nie mogą zastąpić profesjonalnej porady lekarskiej. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu bez konsultacji z lekarzem.