Kolendra mielona TRS 1 kg

  • Add feedback:
  • Manufacturer: TRS
  • Manufacturer's code: 5017689169077
  • Availability: Exists
  • pcs.
  • Net Price: 27.78 zł / pcs. 30.00 zł / pcs.

Proszek Dhania, proszek kolendry, kolendra, Kothamalli, Kotthampal, Malli, varakothamalli, dhaniyalu, proszek koliandi, Dhana-jiru, jira pawder

Kolendra mielona TRS,100g

Proszek kolendry to powszechnie używane przyprawy mielone na całym świecie, szczególnie w kuchni indyjskiej i bliskowschodniej. Proszek kolendry jest ważną przyprawą używaną w prawie wszystkich daniach indyjskich curry. Proszek kolendry jest wytwarzany poprzez uziemienie nasion kolendry, które mają mały zaokrąglony i żółtobrązowy kolor z podłużnym grzbietem pomiędzy dwiema połówkami nasion. Proszek kolendry ma charakterystyczny aromat o ciepłym, orzechowym, korzennym i orzechowym posmaku. Proszek z kolendry ma właściwości zagęszczające po dodaniu do sosów, takich jak indyjskie curry. Proszek kolendry jest również głównym składnikiem używanym do przygotowania różnych mieszanek przyprawowych, takich jak Garam Masala, Curry Powder i wielu innych mieszanek przypraw indyjskich. Proszek kolendry można stosować w prawie wszystkich wegetariańskich i nie wegetariańskich recepturach. Proszek kolendry TRS jest w 100% naturalny i nie zawiera absolutnie sztucznego zapachu i konserwantów. Składniki użyte do przygotowania tego przepisu są wykonane tradycyjnymi technikami, aby upewnić się, że czystość, świeżość i smak są właściwie zachowane.

Puder TRS Dhania ma silny orzechowy aromat i słodkawy pikantny smak. Ground dhania działa jak grubas w sosach i sosie. W całej formie, Dhania może być prażona i jest głównym składnikiem curry w proszku. Kolendra przyczynia się do złagodzenia skurczy mięśni przewodu pokarmowego, pomagając w zaburzeniach żołądkowo-jelitowych, zaparciach, wzdęciach i kolce. Ponadto, akceleracja akceleracji w celu stymulacji produkcji kwasów trawiennych. Stymuluje apetyt, obniża poziom cholesterolu, działa uspokajająco, ma także dużo przeciwutleniaczy.

Wiadomo, że leczy "ospę", a jej właściwości lecznicze zostały zapisane w sanskrycie i greckich pismach, nasiona kolendry mają imponującą reputację dla zdrowia.
Bardzo popularny ze względu na właściwości przeciwzapalne i znany ze swojej zdolności do leczenia długiej listy chorób, takich jak ospa, biegunka, owrzodzenie jamy ustnej, niestrawność, zaburzenia miesiączkowania, zatrucia pokarmowe, zapalenie spojówek, choroby skóry, nieprawidłowy poziom cukru we krwi, problemy z oczami, osteoporoza, zapalenie stawów, anemia, reumatyzm, bóle głowy, bezsenność, ból mięśni i ogólna sztywność.

Przechowywanie: Aby zachować świeżość i zapach przechowywać w szczelnym pojemniku, w chłodnym i suchym miejscu.