Międzynarodowy Dzień Jogi 2018 w Łazienkach Królewskich

19-06-2018

Dzień pełen słońca

17 czerwca Łazienki Królewskie w Warszawie oblegane były przez entuzjastów filozofii
i kultury indyjskiej. Pogoda rozpieściła nas aż nadto. W słoneczną niedzielę, trawiasty plac tętnił życiem i szczerymi uśmiechami uczestników. Obszar przy głównej scenie zdobiły kolorowe maty, na których mniejsi i więksi amatorzy jogi mogli zadbać o swoją kondycję fizyczną i duchową.

Międzynarodowy Dzień Jogi w Warszawie

Kawałek dalej mogliśmy spróbować Aerial Jogi, czyli... Jogi w powietrzu! Aerial Joga, to odmiana, w której przy użyciu podwieszonych, delikatnych tkanin wszystkie ćwiczenia wykonujemy kilkanaście centymetrów nad ziemią.

Dla ciała, dla ducha, dla brzucha

Po pracy nad aspektami fizycznymi i duchownymi, uczestnicy mogli skosztować indyjskiej kuchni, oraz zaopatrzyć się w orientalne produkty. Stoisko Little India przygotowaliśmy na każdą ewentualność oferując m.in. szeroką gamę orzeźwiających napoi - upalny dzień nie był nam straszny ;)

soki i napoje indyjskie

Oczywiście nie mogło zabraknąć popularnych w całej Indii przypraw MDH, całej palety wschodnich, liściastych herbat, miąższu z mango oraz kosmetyków importowanych bezpośrednio z Indii.

popularny w Indii przyprawy MDH

herbaty liściaste

Jeżeli byliście na Międzynarodowym Dniu Jogi w Warszawie, podzielcie się swoimi wrażeniami w komentarzach. Mamy nadzieję, że bawiliście się równie dobrze jak Little India. Wszystkich, których zabrakło zapraszamy w przyszłym roku. Takiego wydarzenia nie możecie drugi raz przegapić!