Olejek na wypadające włosy Himalaya 100ml

  • Add feedback:
  • Manufacturer's code: 8901138510312
  • Availability: Exists
  • pcs.
  • Net Price: 10.73 zł 13.20 zł

Olejek na wypadające włosy Himalaya 100ml

Wypadanie włosów jest częstym problemem, z którym borykają się wszyscy, niezależnie od płci. Nadmierny stres, zła dieta i starzenie się są częstymi przyczynami utraty włosów. Himalaya Anty Hair Fall Oil jest wiodącym ziołowym olejkiem do pielęgnacja włosów marki w Indiach,  jako jedyny skutecznie rozwiąże ,problemy tych którzy martwią się o ich cofające się linie włosów. Himalaya Herbals Anti-Hair Oil jest wynikiem żmudnych badań ekspertów od urody z Himalajów.

Olejek może zapobiec wypadaniu włosów poprzez wzmocnienie korzeni włosów i może poprawić wytrzymałość na rozciąganie. Anti-Hair olejek do włosów zawiera wyciągi z niezbędnych ziół, takich jak Neem, Bael, Indian Agrest, Thistles, Kozieradka itp. Każda z tych ziół ma różne cechy, które mogą pomóc w odżywieniu włosów. Neem może zdziałać cuda dla skóry głowy, ponieważ zawiera  anty bakteryjne i anty grzybicze właściwości. Może zmniejszyć łupież, leczyć skórę głowy i stymulować wzrost włosów.

Bael ma właściwości kondycjonacyjne, które mogą złagodzić szorstkie krawędzie i zapobiec wypadaniu włosów. Ekstrakty z indian agrest, ajurwedyjski tonik do włosów, może wzmocnić mieszki włosowe i naprawić uszkodzone pasma włosów. Mieszany olej jest fermentowany z odpowiednią proporcją białka włosów, co może pomóc w odbudowie włosów i zmniejsza ich przerzedzenie.

Stosowanie : Nałóż olejek na czystą skórę głowy i wmasuj prawidłowo opuszkami palców. Olejek pozostawić do wchłonięcia na głowie  i pozostawić na co najmniej godzinę, spłukać go zwykłą wodą lub szamponem. Aby uzyskać bardziej skuteczny wynik, nałóż olej do włosów przed pójściem spać i zostaw go na noc. Umyj włosy następnego ranka, aby uzyskać najlepszy rezultat.

Opakowanie zawiera100 ml olejku.