Olejek do włosów dla dzieci Dabur kids 200ml

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Dabur
  • Manufacturer's code: 5022496009034
  • Availability: Exists
  • szt.
  • Net Price: 16.26 zł / szt. 20.00 zł / szt.

Dabur ma ponad 133-letnie dziedzictwo i jest jedną z najbardziej zaufanych i uznanych firm na świecie. Dabur zawsze była nazwą, która przychodzi na myśl, gdy mówimy o pielęgnacji włosów i ochronie zdrowia, firma zróżnicowała się w kluczowych kategoriach konsumenckich, takich jak pielęgnacja skóry, pielęgnacja jamy ustnej, pielęgnacja domowa i żywność poprzez marki takie jak Dabur, Vatika, DermoViva, Fem, Hajmola, Sanifresh, Odonil, które są powszechnie znane w wielu częściach świata.

Olejek do włosów dla dzieci Dabur kids 200ml

 

Włosy dziecka różnią się od włosów dorosłych, dlatego wymagają szczególnej pielęgnacji. Dzieci w młodym wieku mają bardziej kręcone, miękkie i delikatne pasma włosów, co sprawia, że są bardziej podatne na uszkodzenia, jeśli nie są odpowiednio pielęgnowane.

 

Odżywczy olejek do włosów Dabur Amla Kids został stworzony na bazie naturalnych ekstraktów olejowych i jest idealny dla Twoich maluchów. Wzbogacony ekstraktami z Amli, oliwek i migdałów oraz witaminą E, odżywczy olejek Dabur Amla Kids zapewnia Twoim dzieciom dłuższe, mocniejsze i bardziej miękkie włosy.

 

Łatwy do zmycia, nie klejący się olejek do włosów o wspaniałym zapachu utrzymuje włosy dziecka nawilżone oraz odżywione, a tym samym pomaga w przyśpieszeniu wzrostu włosów, dodając im blasku i połysku.

 

Dabur Amla Kids Nourishing Hair jest specjalnie opracowany dla dzieci wzbogacony wyciągiem z amli, oliwek, migdałów i innych naturalnych olejków, które sprawiają, że włosy dziecka rosną długie oraz mocne, a skóra głowy jest nawilżona.