Odżywka przeciw wypadaniu włosów Himalaya 100ml

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Himalaya
  • Kod producenta: 8901138838539
  • Dostępność: Jest
    Czas realizacji: 24 godziny
  • szt.
  • Cena netto: 7,32 zł / szt. 9,00 zł / szt.

Podróż Himalaya Wellness Company rozpoczęła się już w 1930 roku. Była ona wizją pokornego człowieka, którego pasją było pomaganie ludziom w odkrywaniu dobrego samopoczucia poprzez dobroć Ajurwedy. Himalaya Wellness jest powszechnie znaną i cenioną marką na całym świecie. Oferuje ona naukowo potwierdzone rozwiązania ziołowe dla całej rodziny

Himalaya Anti-Hair Fall Conditioner odżywia i poprawia strukturę włosów, czyniąc je gładkimi, miękkimi i zdrowymi. Wzbogacony bogatymi w białko ziołami, takimi jak Bringaraja i Ciecierzyca, wzmacnia włosy.

 

Kluczowe składniki:

 

Bhringraja

Jest tradycyjnie stosowany w Ajurwedzie do wzrostu włosów, jest bogaty w fitochemikalia, takie jak eklabosaponiny i wedelolakton, które wspomagają wzrost włosów i wzmacniają cebulki włosa, pomagając zachować zdrowie włosów.


Butea Frondosa

Butea Frondosa (Palasha) lub „Płomień Lasu” pochodzi z Indii i Azji Południowo-Wschodniej. Wzmacnia włosy, pomaga ograniczyć wypadanie włosów.


Ciecierzyca

Ciecierzyca, jest znanym naturalnym źródłem białka, pomaga odżywiać włosy, czyniąc je zdrowymi i mocnymi.

 

Sposób użycia: Po umyciu głowy szamponem nałóż odżywkę na włosy od nasady aż po końce. Zostaw na 2 minuty po czym obficie spłucz wodą. 


Dodatkowe informacje:

Kraj pochodzenia: Indie
Marka: Himalaya
Stan opakowania: oryginalne
Nazwa handlowa: Anti Hair Fall Conditioner Himalaya
Produkt nie zawiera: nie dotyczy
Cechy dodatkowe: brak
Waga (g): 115