Napój z guawy Rubicon 1l

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Rubicon
  • Kod producenta: 5000382104919
  • Dostępność: Jest
    Czas realizacji: 24 godziny
  • szt.
  • Cena netto: 8,00 zł / szt. 8,00 zł / szt.

Rubicon, to bardzo popularne napoje o egzotycznych smakach w Wielkiej Brytanii. Co ciekawe z sukcesem podbijają również rynki zagraniczne. Markę założyło dwóch byłych pracowników fabryki napojów. U jednego z założycieli w kuchni stworzyli pierwszy napój - nazywał się Passionade i był to gazowany napój o smaku marakui. Firma rozwinęła się bardzo szybko. Obecnie posiadają dużą fabrykę w Milton Keynes w Anglii a ich napoje są liderem na rynku napojów egzotycznych w Wielkiej Brytanii.

Napój z guawy Rubicon teraz z połową cukru mniej niż nasza poprzednia receptura. Owoce guawy mają charakterystyczną aksamitną konsystencję, piżmowy aromat i słodki smak. 
Bogato pachnący sok z gruszkowatej różowej guawy tworzy fantastyczny napój o charakterystycznym smaku. Odsysanie soku z obskurnego mięsa jest skomplikowanym przedsięwzięciem, ale nasi eksperci opanowali sztukę.

Składniki: woda, puree z guawy (18%), cukier, fruktoza, kwas (kwas jabłkowy), stabilizatory (guma guar, guma ksantanowa), witamina C, słodzik (glikozydy stewiolowe), barwniki (antocyjany), substancje aromatyzujące

 


Dodatkowe informacje:

Pojemność (ml): 1000
Kraj pochodzenia: Wielka Brytania
Marka: Rubicon
Rodzaj: napój
Stan opakowania: oryginalne
Nazwa handlowa: Still Deluxe Guava Rubicon
Produkt nie zawiera: nie dotyczy
Cechy dodatkowe: brak
Waga (g): 1000