Herbata ziołowa z liści szałwii Blue Tea 50g

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Blue Tea
  • Kod producenta: 8906153090634
  • Dostępność: Jest
    Czas realizacji: 24 godziny
  • szt.
  • Cena netto: 23,15 zł / szt. 25,00 zł / szt.

Blue Tea to indyjska marka sprzedająca herbaty ziołowe na całym świecie. Pozyskują surowce bezpośrednio od rolników i dostarczają ręcznie zrywane zioła prosto do twojej filiżanki.

Herbata z szałwii działa detoksykująco. Jest pełen przeciwutleniaczy, które pomagają w oczyszczaniu od wewnątrz. Wspomaga usuwanie toksyn z organizmu poprzez łagodzenie zatrzymywania płynów.
Szałwia ma chłodzącą energię, która pomaga ukoić żołądek i kontroluje funkcje trawienne. Zawiera składnik zwany cytralem, który pomaga trawić pokarm. Dlatego najczęściej podaje się go po obiedzie. W medycynie chińskiej był używany jako starożytny środek na wszystkie problemy żołądkowe, takie jak wzdęcia, zaparcia lub niestrawność.

Szałwia posiada właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybicze, które pomagają radzić sobie z przeziębieniem, kaszlem i grypą. Dodatkowo zawiera witaminę C, która wzmacnia odporność. Zagotuj świeżą pokrzywę z goździkami, szczyptą kurkumy i listkami herbaty. Ta prosta mikstura jest skuteczna w usuwaniu śluzu i nagromadzonej flegmy spowodowanej przekrwieniem. 

 

 

Skład: 100% Naturalne, suszone na słońcu liście szałwii

 

Kwiaty są pakowane w ekologiczne i nadające się do recyklingu opakowanie.

Produkt nie zawiera kofeiny.


Dodatkowe informacje:

Forma: liściasta
Kraj pochodzenia: Indie
Marka: Blue Tea
Stan opakowania: oryginalne
Nazwa handlowa: Sage Herbal Tea Blue Tea
Produkt nie zawiera: nie dotyczy
Cechy dodatkowe: brak
Waga (g): 50