Biotique – żel do mycia twarzy z miodem, czyli ajurwedyjska pielęgnacja na najwyższym poziomie

15-08-2018

 

 

Kosmetyki Biotique znane są w całych Indiach i stopniowo podbijają cały świat. Wszystko za sprawą przystępnych cen oraz 100% naturalnych, ajurwedyjskich receptur połączonych z nowoczesnymi odkryciami biotechnologii. Warto dodać, że produkty Biotique nie zawierają konserwantów oraz nie są testowane na zwierzętach. Sama marka klasyfikuje je nie jako kosmetyki, ale wyroby medyczne.

Bio Honey Gel idealnie sprawdza się przy skórze suchej i normalnej po trudach całego dnia. Zawarty w składzie miód posiada właściwości bakteriobójcze, oczyszczające i wygładzające. Witaminy B1, B2, C, B6, B5 odżywiają cerę. W żelu od marki Biotique znajdziemy również Migdałecznik Arjuna, który pomaga w leczeniu schorzeń skórnych takich jak trądzik, trądzik różowaty, świąd oraz pokrzywka.

 

 

Wilczomlecz, popularna roślina nawet w Polsce również niesie ze sobą przeciwzapalną pomoc, a kurkuma wonna usuwa przebarwienia, pomagając również przy problemach trądzikowych. Bio Honey Gel stworzony jest na bazie wody himalajskiej.