Zestaw do pielęgnacji twarzy Niwelujący Opaleniznę w 6 krokach Biotique

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Biotique
  • Kod producenta: 8906009452708
  • Dostępność: Jest
    Czas realizacji: 24 godziny
  • szt.
  • Cena netto: 22,76 zł / szt. 40,00 zł 28,00 zł / szt.

Zestaw do pielęgnacji twarzy Niwelujący Opaleniznę w 6 krokach Biotique

Zestaw do pielęgnacji twarzy Niwelujący Opaleniznę w 6 krokach Biotique

 

Ten zabieg jest pełen organicznych właściwości, które są niezwykle korzystne dla skóry.

Zabieg przeciw opaleniźnie chroni skórę przed uszkodzeniami słonecznymi i skutecznie usuwa koloryt, przywracając naturalną cerę.

PAKIET ZAWIERA

1. ŻEL DO OCZYSZCZANIA Z MIODEM-10gm

2. PEELING Z PAPAJI -10gm

3. SERUM Z MNISZKIEM LEKARSKIM -10gm

4. BALSAM Z NEKTAREM -10gm

5. OWOCOWA MASECZKA -10gm

6.SWISS MAGIC DARK SPOT KOREKTOR-15gm

KROK 1: ŻEL DO OCZYSZCZANIA Z MIODEM - Nałożyć produkt na wilgotną skórę i wmasować okrężnymi ruchami. Dokładnie spłukać ciepłą wodą i osuszyć twarz.

KROK 2: PEELING PAPAYA - Nałożyć peeling wilgotną skórę i wmasować okrężnymi ruchami. Dokładnie spłukać ciepłą wodą i osuszyć twarz.

KROK 3: BALSAM Z NEKTAREM- Na całkowicie suchą skórę nałożyć nawilżający balsam i wmasować go omijając okolice oczu i ust. Zetrzeć ​​balsam ciepłą, wilgotną ściereczką do twarzy i osuszyć.

KROK 4: OWOCOWA MASECZKA- Nałożyć grubą warstwę na oczyszczoną skórę twarzy i szyi omijając okolice oczu i ust. Pozostawić na 15-20 minut, spłukać wodą lub wilgotną myjką.

KROK 5: SERUM Z MNISZKIEM LEKARSKIM: Skoncentrowane serum wzbogacone ekstraktem roślinnym, aby zapewnić natychmiastowy blask skórze. Nałożyć serum i wmasować. Bez wycierania przejść do kroku 6.

KROK 6: SWISS MAGIC KOREKTOR NA PRZEBARWIENIA: Skoncentrowana formuła o lekkiej konsystencji, która pomaga zapobiegać i korygować ciemne przebarwienia i

oznaki starzenia, jednocześnie wyrównując koloryt skóry i minimalizując przebarwienia, jednocześnie utrzymując niezwykle jednolitą, promienną i młodzieńczą

skórę.

Aplikować Dark Spot Corrector na konkretnym obszarze z przebarwieniami.