Napój dla kobiet o smaku czekoladowym Womens Plus Horlicks 400g

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Horlicks
  • Kod producenta: 8901030825514
  • Dostępność: Jest
    Czas realizacji: 24 godziny
  • szt.
  • Cena netto: 27,78 zł / szt. 30,00 zł / szt.

Horlicks jest jedną z wiodących marek w kategorii napojów ze zdrową żywnością w Indiach. Zawiera 23 niezbędne składniki odżywcze i udowodniono klinicznie, że zmniejsza niedobór mikroelementów / niezbędnych składników odżywczych.

Horlicks Womens Plus napój dla kobiet

 

Horlicks Women's Plus, to odżywczy napój zdrowotny dla kobiet. Jego zaawansowana formuła CALSEAL^ zawiera 100% dziennego zapotrzebowania^^ na 3 składniki odżywcze o udowodnionym działaniu wspierającym zdrowie kości: wapń, witaminę D i K2. Witamina D pomaga w absorpcji wapnia, a K2 pomaga w wiązaniu wapnia w kościach.

Badania wykazują, że 1 na 2 kobiety w wieku powyżej 30 lat jest narażona na ryzyko niskiej gęstości kości i dlatego potrzebuje składników odżywczych wspomagających budowę kości i zdrowy tryb życia. Horlicks Women's Plus wspomaga codzienne dostarczanie niezbędnych składników odżywczych wymaganych wraz ze zbilansowaną dietą. Horlicks Women's Plus ma niską zawartość tłuszczu i nie zawiera dodatku cukru**, co sprawia, że jest dobrym wyborem dla kobiet dbających o zdrowie. Horlicks Women's Plus jest dostępny w wariantach Karmel i Czekolada.

 


^Unikalne połączenie witaminy K (K2), wapnia i witaminy D, aby wspierać zdrowie kości.

^^ Zgodnie z ICMR, 2010 dla kobiet powyżej 19 roku życia.

 

*Veena Shatrugna et. al., "Stan kości indyjskich kobiet z grupy o niskim dochodzie i jego związek ze stanem odżywienia": Osteoporos Int. 2005 Dec;16(12):1827-35.

**Cukier odnosi się do sacharozy. Zawiera naturalnie występujące cukry.

 

Smak:

Czekolada

 

Sposób użycia:

Dodaj 30g (ok. 3 czubate łyżki) produktu do gorącego mleka, dobrze zamieszaj aby pozbyć się grudek. Gotowe!