Whole Husk Psyllium – całe łuski - 100g

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Organic India
  • Kod producenta: 801541107612
  • Dostępność: Jest
  • pcs.
  • 20,00 zł / pcs.

Certyfikowane, Ekologiczne Łuski Whole Husk Psyllium  z Organic India otrzymywane z nasion babki płesznika (Plantago ovata) stanowią źródło błonnika dietetycznego zarówno w formie rozpuszczalnej, jak i nierozpuszczalnej, naturalnie wspomagając cały układ pokarmowy. Dodając Psyllium do diety, wspomagasz zdrowe oraz regularne wypróżnianie. Rozpuszczalny błonnika zawarty w Psyllium w połączeniu ze zdrową dietą mogą również zmniejszyć ryzyko chorób serca.

Certyfikowane, Ekologiczne łuski Whole Husk Psyllium z Organic India to najwyższej jakości łuski z nasion babki płesznika dostępne na rynku.

Zalety Ekologicznego Psyllium: Konwencjonalne produkty z łusek psyllium oferują wysoką zawartość błonnika, jednak większość z nich pochodzi z konwencjonalnych farm przemysłowych korzystających z pestycydów, herbicydów, chemicznych nawozów oraz chemicznych środków stosowanych po zbiorach.

Psyllium z Organic India jest w 100% certyfikowanym produktem ekologicznym i nie zawiera składników modyfikowanych genetycznie. Na żadnym etapie jego powstawania nie wykorzystywano sztucznych pestycydów, herbicydów, chemicznych nawozów lun innych środków chemicznych.

PRODUKT BEZGLUTENOWU – KOSZERNY

Wartości Odżywcze

Wielkość porcji: 1 łyżka stołowa (5g)

Opakowanie zawiera 68 porcji

Zawartość w jednej porcji

% dziennego zapotrzebowania

18 kalorii

1%

Węglowodany całkowite 4g

16%

Błonnik pokarmowy 4g

 

Błonnik rozpuszczalny 3g

+

Błonnik nierozpuszczalny 1g

+

Ekologiczne łupiny nasion babki płesznika (Psyllium) 5g

+

Dzienne wartości procentowe oparte na diecie 2000 kalorii.

Nie ustalono wartości dziennego zapotrzebowania.

 

Psyllium Organic India reprezentuje poziom farmaceutyczny i nie zawiera cukru, sodu, cholesterolu, tłuszczy czy innych dodatków.