Pasta do zębów bez cukru Vajradanti SF Vicco 80g

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Vicco Laboratories
  • Kod producenta: 8901288210803
  • Dostępność: Jest
    Czas realizacji: 24 godziny
  • szt.
  • Cena netto: 9,76 zł / szt. 12,00 zł / szt.

Firma Vicco Laboratories została założona w 1952 roku przez nieżyjącego już pana Keshava V Pendharkara. W 1959 roku nieżyjący już Gajanan Keshav Pendharkar dołączył do swojego ojca w ich rodzinnym biznesie. Udało mu się opracować pierwszą na świecie ajurwedyjską pastę do zębów z 20 rzadkimi naturalnymi ziołami leczniczymi. Odegrał kluczową rolę w wypuszczeniu pierwszego żółtego kremu do twarzy, znanego jako Vicco Turmeric Skin Cream, produkt ajurwedyjski.

Podobnie jak ludzie, bakterie uwielbiają cukier. Żerują na cukrze i uwalniają kwasy, które powodują próchnicę. Bezcukrowa pasta  Vicco Vajradanti SF ma za zadanie pełnić opiekę nad dziąsłami  i zębami. Ważne jest, zwłaszcza dla chorych na cukrzycę, aby stosować tą bezcukrową pastę Vicco Vajradanti z powodów zdrowotnych. Pasta nie była testowana na zwierzętach, zgodnie z zasadą uwielbianą przez jej zwolenników "piękno bez okrucieństwa". Mimo że nie ma środków słodzących, smakuje wspaniale. Vicco Vajradanti SF jest używana w stwardnieniu dziąseł i zębów, oczyszczaniu i gojeniu ran, próchnicy zębów i zapaleniu dziąseł. Jest również  stosowana na ból zębów oraz w leczeniu chorób dziąseł i zębów jak próchnica, ropotok, obrzęk dziąseł, krwawienia dziąseł i innych chorób przyzębia. Po umyciu, delikatnie masować dziąsła i zęby z Vicco Vajradanti w proszku dla lepszego rezultatu.

Składniki:

Bahul, Jambhul, Lavanga, Manjishtha, Dalchini, Bor, Vajradanti, Acrod, Khair, Patang, Akkal Kadha, BaKul, Jeshthamadh, Kavab-Chiniego Anant Mul Maifal, Trifala, Ajwan and auxiliary substances.

 


Dodatkowe informacje:

Kraj pochodzenia: Indie
Marka: Vicco
Wielkość: Produkt pełnowymiarowy
Stan opakowania: oryginalne
Nazwa handlowa: Toothpaste Vicco Vajradanti SF Sugar Free
Produkt nie zawiera: nie dotyczy
Cechy dodatkowe: brak
Waga (g): 80