Farba do włosów ciemny brąz Henna Hair Color Dabur Vatika 60g

  • Dodaj recenzję:
    (Zobacz recenzje)
  • Producent: Dabur
  • Kod producenta: 5022496006361
  • Dostępność: Jest
    Czas realizacji: 24 godziny
  • szt.
  • Cena netto: 20,33 zł / szt. 25,00 zł / szt.

Dabur ma ponad 133-letnie dziedzictwo i jest jedną z najbardziej zaufanych i uznanych firm na świecie. Dabur zawsze była nazwą, która przychodzi na myśl, gdy mówimy o pielęgnacji włosów i ochronie zdrowia, firma zróżnicowała się w kluczowych kategoriach konsumenckich, takich jak pielęgnacja skóry, pielęgnacja jamy ustnej, pielęgnacja domowa i żywność poprzez marki takie jak Dabur, Vatika, DermoViva, Fem, Hajmola, Sanifresh, Odonil, które są powszechnie znane w wielu częściach świata.

Vatika Henna Hair Color Dark Brown to doskonały produkt do koloryzacji włosów, który łączy w sobie tradycyjne właściwości henny z nowoczesną formułą, dając efekt głębokiej i intensywnej brązowej czerni. Ten produkt nie zawiera amoniaku, co oznacza, że ​​koloryzacja włosów jest łagodniejsza i mniej szkodliwa dla struktury włosa. Farba do włosów Vatika Henna Hair Color Dark Brown dostępna jest w formie proszku, który jest łatwy w przygotowaniu i aplikacji. Instrukcje na opakowaniu pomogą Ci w prawidłowym użyciu produktu.

 

NIE ZAWIERA AMONIAKU

Uwaga: Produkt tylko do zewnętrznego użytku, unikać kontakt z oczami (w razie dostania się do oka należy niezwłocznie przemyć dużą ilością wody), trzymać z dala od dzieci, podczas aplikacji należy przestrzegać instrukcji stosowania produktu. Produkt przeznaczony jest dla osób powyżej 16 roku życia. Niektóre ze składników farby mogą u osób uczulonych wywołać reakcję alergiczną. Przed nałożeniem farby należy zrobić mały test na skórze w ramach sprawdzenia czy nie występuje reakcja alergiczna. 

 

Sposób użycia:

Do zawartości jednej saszetki dodać 40ml wody i dokładnie wymieszać tworząc pastę o konsystencji gęstej śmietany. Nałożyć na włosy, dokładnie rozprowadzić, zwracając uwagę aby dokładnie pokryć włosy siwe. Pozostawić na włosach na około 30 minut. Spłukać dokładnie ciepłą wodą. 


Dodatkowe informacje:

Kraj pochodzenia: Indie, Wielka Brytania
Typ: farba do włosów
Marka: Dabur
Stan opakowania: oryginalne
Nazwa handlowa: Henna Hair Colour Dark Brown Vatika
Produkt nie zawiera: amoniaku
Cechy dodatkowe: brak
Waga (g): 60