Bezalkoholowy napój słodowy Supermalt 330ml

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Supermalt
  • Kod producenta: 5741000145111
  • Dostępność: Jest
    Czas realizacji: 24 godziny
  • szt.
  • Cena netto: 5,69 zł / szt. 7,00 zł / szt.

Supermalt to marka bezalkoholowych napojów słodowych. Ewoluowała od kultowych szklanych butelek i obecnie obejmuje kilka różnych formatów i smaków, aby zaspokoić wszystkie potrzeby, w tym puszki do użytku w podróży i przepisy z mniejszą ilością cukru.

Bezalkoholowe napoje słodowe produkowane są zasadniczo z tych samych surowców co piwo: wody, jęczmienia i chmielu. Supermalt Original powstaje w taki sam sposób jak piwo wysokiej jakości, ale bez drożdży dodawanych do piwa w celu przekształcenia cukru w ​​alkohol. Napoje słodowe mają naturalnie wysoką zawartość witamin, zwłaszcza witamin z grupy B, dlatego przez wielu uważane są za zdrowe i pożywne.

Supermalt został po raz pierwszy wyprodukowany w 1972 roku, pierwotnie używany przez armię nigeryjską jako zdrowy suplement diety w celu ponownego pobudzenia żołnierzy. Jego zawartość witamin wraz ze słodkim i orzeźwiającym słodowym smakiem sprawiły, że jego popularność rosła i rosła. Sprzedaż Supermalt rozprzestrzeniła się na Afrykę, Karaiby i Wielką Brytanię i jest synonimem historii i kultury Afro-Karaibów – wiele osób mówi, że kiedy dorastali, Supermalt zawsze był w lodówce.


Dodatkowe informacje:

Kraj pochodzenia: Dania, Wielka Brytania
Marka: Supermalt
Stan opakowania: oryginalne
Nazwa handlowa: Supermalt Original
Produkt nie zawiera: nie dotyczy
Cechy dodatkowe: wegetariańskie
Waga (g): 330