Ryż Surti Kolam India Gate 10kg

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: India Gate
  • Kod producenta: 8908014100339
  • Dostępność: Jest
    Czas realizacji: 24 godziny
  • szt.
  • Cena netto: 85,00 zł / szt. 85,00 zł / szt.

India Gate to ceniona firma specjalizująca się w produkcji i dystrybucji ryżu Basmati o najwyższej jakości, znanego na całym świecie. Ich starannie wyselekcjonowany i starzony ryż Basmati jest używany do przygotowywania tradycyjnych dań indyjskich i cieszy się renomą zarówno w kraju, jak i za granicą. Firma India Gate oferuje różne odmiany ryżu Basmati, dostosowane do różnych preferencji kulinarnych, co sprawia, że są zaufanym dostawcą tego wyjątkowego produktu, cenionym za autentyczny smak i aromat ryżu Basmati.

India Gate prezentuje Surti Kolam Rice, autentyczną i lekką odmianę ryżu. Ten ryż jest starannie zbierany ręcznie z dziewiczych obszarów uprawy Kolam w stanach Karnataka, Telangana i Andhra Pradesh. Starzony do perfekcji, wyróżnia się wspaniałym smakiem, co czyni go jednym z najlepszych wyborów wśród ryżu Kolam. Możesz teraz wygodnie zakupić India Surti Kolam Rice online!

Ostrzeżenie: Mimo naszych starań o zapewnienie najdokładniejszych informacji, prosimy o uwagę, że rzeczywiste opakowanie, skład i kolor produktu mogą czasami różnić się od przedstawionych. Zalecamy dokładne przeczytanie etykiety, instrukcji i ostrzeżeń przed użyciem.


Dodatkowe informacje:

Kraj pochodzenia: Indie
Marka: India Gate
Rodzaj: inny
Stan opakowania: oryginalne
Nazwa handlowa: Surti Kolam Rice India Gate
Produkt nie zawiera: nie dotyczy
Cechy dodatkowe: wegetariańskie
Waga (g): 10000