Przyprawa koper włoski ziarna Fennel Heera 100g

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Heera
  • Kod producenta: 5031416220596
  • Dostępność: Jest
    Czas realizacji: 24 godziny
  • szt.
  • Cena netto: 5,56 zł / szt. 6,00 zł / szt.

Heera to bardzo znana marka słynąca miedzy innymi z produkcji artykułów spożywczych i kadzidełek. Doceniana przede wszystkim jest za to, że ich produkty posiadają bardzo wysoką jakość. Produkty Heera to między innymi produkty żywnościowe gotowe do spożycia, napoje, pasty, pikle, sosy, mąki, ryże, mieszanki przypraw i przyprawy jednoskładnikowe oraz przyprawy luksusowe, takie jak szafran.

Heera Ziarna kopru włoskiego (ziarna saunf) to aromatyczne zioło kulinarnie i roślina lecznicza. Zarówno chrupiący bulwowy korzeń, jak i nasiona rośliny koperku mają łagodny smak przypominający lukrecję. Jednak smak nasion jest bardziej intensywny ze względu na ich silne olejki eteryczne. Oprócz licznych zastosowań kulinarnych, koperek i jego nasiona oferują szeroki wachlarz korzyści zdrowotnych i mogą wykazywać działanie antyoksydacyjne, przeciwzapalne i przeciwbakteryjne.

Skład: Nasiona kopru włoskiego (ziarna saunf)

Dodaj smaku swoim potrawom i skorzystaj z potencjału zdrowotnego poprzez dodanie wyjątkowego składnika - ziaren koperku włoskiego od Heera.


Dodatkowe informacje:

Kraj pochodzenia: Wielka Brytania
Marka: Heera
Rodzaj: koper włoski
Stan opakowania: oryginalne
Nazwa handlowa: Fennel Seeds Saunf Seeds Heera
Produkt nie zawiera: nie dotyczy
Cechy dodatkowe: wegetariańskie
Waga (g): 100