Masło klarowane Ghee Amul 2L

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Amul
  • Dostępność: Jest
    Czas realizacji: 24 godziny
  • szt.
  • Cena netto: 163,81 zł / szt. 172,00 zł / szt.

Amul to indyjska marka produktów mlecznych i spółdzielnia mleczarska założona w 1946 roku. Jest znana z produkcji masła, ghee, sera, mleka w proszku, jogurtu i lodów. W ciągu lat Amul stała się narodową marką, a jej produkty są dostępne w całym kraju, co czyni ją jednym z najbardziej rozpoznawalnych producentów produktów mlecznych w Indiach.

GHEE (masło klarowane) jest bardzo zdrowe dla naszego organizmu. 1 łyżka ghee dziennie zapewnia kondycję i siłę w tym szybkim życiu, w którym zawsze musimy być aktywni i energiczni. Ghee można spożywać dla lepszego trawienia. Stymuluje ruchy mięśni, wzmacnia narząd zmysłu, odżywia skórę i poprawia cerę. Amul Ghee jest dobrym źródłem energii i zapewnia witalność ludzkiemu organizmowi. Produkt jest wytwarzany ze świeżej śmietany i ma typowy bogaty aromat i ziarnistą konsystencję. Amul ghee to produkt etniczny wytwarzany przez mleczarnie z wieloletnim doświadczeniem i bogatym źródłem witamin A, D, E i K.

 

Ghee łatwo jest pokochać. Jest niewiarygodnie pyszne. Jest również stabilne w przechowywaniu i ma wysoki punkt dymienia, co czyni go prawie idealnym olejem kuchennym. Ten nesamowity tłuszcz ma głębokie korzenie w dobrze ugruntowanych praktykach ajurwedyjskich.

Ghee to sklarowane masło, które zostało ugotowane na wolnym ogniu i przecedzone w celu usunięcia całej wody.
Ghee od wieków odgrywa kluczową rolę w Ajurwedzie, gdzie jest cenione za swoje właściwości przeciwzapalne, trawienne i terapeutyczne. Pojawia się nawet w wedyjskim micie o stworzeniu, kiedy bóstwo Prajapati stworzyło ghee z nicości i wlało je do ognia, aby uformować swoje potomstwo.


Dodatkowe informacje:

Kraj pochodzenia: Indie
Marka: Amul
Rodzaj: masło klarowane (ghee)
Stan opakowania: oryginalne
Nazwa handlowa: Pure Ghee Amul
Produkt nie zawiera: nie dotyczy
Cechy dodatkowe: wegetariańskie
Waga (g): 2000