Herbata liściasta Tulsi Brahmi Organic India 100g

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Organic India
  • Kod producenta: 801541514175
  • Dostępność: Jest
    Czas realizacji: 24 godziny
  • szt.
  • Cena netto: 37,04 zł / szt. 40,00 zł / szt.

Organic India dostarcza organiczne herbaty i suplementy z wiejskiej części Indii. Współpracują z kilkoma małymi rodzinnymi rolnikami w Indiach, aby uprawiać tysiące akrów zrównoważonych ekologicznych gruntów rolnych. Wszystkie produkty Organic India wspierają zdrowie i prawdziwe dobre samopoczucie i są wykonane z troską i zaangażowaniem.

Tulsi Brahmi (liść) 100g

Tulsi (Święta Bazylia), Królowa Ziół, legendarna "Nieporównywalna", jest jednym z najświętszych i najbardziej cenionych starożytnych ziół leczniczych w Indiach. Tulsi jest znana ze swej duchowej świętości, a także ze swojej centralnej roli w systemach ajurwedyjskich i unani holistycznej i ziołowej medycyny Wschodu.

Unikalne właściwości pielęgnacyjne Tulsi sprawiają, że jest idealnym uzupełnieniem, aby poradzić sobie w dzisiejszym stresującym i wymagającym środowisku. Znany jako ogólny tonik i witalizator, The Elixir of Life, Tulsi jest stosowany w setkach różnych tradycyjnych preparatów ziołowych i jest lubiany jako prosta, smaczna infuzja.

Tulsi Brahmi: Holy Basil with Brahmi, 100% certyfikowana herbata organiczna

Brahmi, znany również jako Gotu Kola, był używany przez wieki w tradycjach ajurwedyjskich. Jest dobrze znana ze swych wyjątkowych właściwości i jest szeroko używana przez miliony, aby  ożywić i odmłodzić. Usiądź wygodnie, zrelaksuj się i ciesz się tą naprawdę niezwykłą mieszanką legendarnego Tulsi (Świętej Bazylii) z liśćmi Brahmi.


Organicznie składniki:
Brahmi
Rama Tulsi
Kryszna Tulsi
Vana Tulsi

Wskazówki:
Wsypać jedną czubatą łyżeczkę do filiżanki, a następnie zalać wrzącą wodą. Zaparzać przez 3-5 minut. W razie potrzeby dodać miód lub cukier do smaku.

Korzyści:

Relaksuje i redukuje stres

Wzmacnia układ odpornościowy

Bogata w przeciwutleniacze

Pomaga w utrzymaniu dobrej kondycji 

Poprawia trawienie i metabolizm

Pomaga w walce z chorobami, kaszlem i przeziębieniem

 

Produkt w 100% organiczny