Olej z orzeszków ziemnych Mantra Idhayam 1l

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Idhayam
  • Kod producenta: 8904001800541
  • Dostępność: Jest
    Czas realizacji: 24 godziny
  • szt.
  • Cena netto: 28,57 zł / szt. 30,00 zł / szt.

IDHAYAM to najszybciej rozwijająca się marka oleju spożywczego w Indiach. Pionier w produkcji zdrowych olejów kuchennych od ponad 8 dekad, nasz super zdrowy, naturalny i czysty olej sezamowy IDHAYAM i olej z orzeszków ziemnych IDHAYAM MANTRA są uwielbiane przez miliony za przywoływanie niesamowitego smaku potraw. IDHAYAM jest synonimem „zdrowej kuchni” w gospodarstwach domowych w Indiach i na całym świecie, zapewniając zdrowie, szczęście i bogactwo.

Najzdrowszy olej o naturalnym smaku orzechów ziemnych najlepiej nadaje się do głębokiego smażenia. Olej z orzeszków ziemnych posiada wysoką temperature dymienia, dzięki czemu utrzymuje żywność wolną od kancerogenów. Znany również jako olej arachidowy, może być używany do robienia pooris, vadas, bajjis, bondas, parottas i wielu innych smacznych dań.

Olej z orzeszków ziemnych IDHAYAM Mantra powstał w 2006 roku z myślą o tym, aby smażone w głębokim tłuszczu przysmaki były nie tylko smaczne, ale i zdrowe. Dzięki specjalnie wyselekcjonowanym orzeszkom ziemnym najwyższej jakości, olej z orzeszków ziemnych IDHAYAM Mantra stał się popularnym wyborem wśród konsumentów.


Dodatkowe informacje:

Pojemność (ml): 1000
Kraj pochodzenia: Indie
Typ: Rafinowany
Marka: Idhayam
Rodzaj: olej arachidowy
Stan opakowania: oryginalne
Nazwa handlowa: Groundnut Oil Mantra Idhayam
Produkt nie zawiera: nie dotyczy
Cechy dodatkowe: brak
Waga (g): 1000