Sól owocowa przeciw wzdęciom i zgadze Lemon ENO 5g

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: ENO
 • Dostępność: Jest
  Czas realizacji: 24 godziny
 • szt.
 • Cena netto: 1,39 zł / szt. 1,50 zł / szt.

Eno to 100-letnia globalna marka, która cieszy się obecnością w ponad 40 krajach, a Indie są drugim co do wielkości rynkiem po Brazylii. Eno Antacid jest stosowany w celu zapewnienia natychmiastowej ulgi w kwasowości i natychmiast wraca na właściwe tory, ponieważ zaczyna działać w ciągu sześciu sekund, szybciej niż inne tabletki i płynne środki zobojętniające kwas.

Składniki:

Każde 5 gramów zawiera:

Svarjiksara (Sudh) 2,20 g, Nimbukamlam (Shushkam) 2,07 g, Dozwolony słodzik, Sacharyna sodowa 22 mg i Dozwolone Kolory, Dozwolone Smaki Dodano Q.S.

 

W naszym szybkim życiu kwasowość może być związana z szeregiem problemów, takich jak dyskomfort w żołądku, wzdęcia, ból, refluks żołądkowy i zgaga. Na szczęście Eno może zapewnić szybką ulgę w kwasowości i gazie. Eno jest marką nr 1 w Indiach zobojętniających kwasy. Eno Lemon Antacid Saszetka jest stosowana do objawowego łagodzenia nadkwasoty, zgagi, niestrawności, kwaśnego żołądka i rozstroju żołądka. Eno Lemon Antacid zapewnia szybką ulgę w kwasowości i zaczyna działać w 6 sekund, neutralizując nadmiar kwasu żołądkowego. W oparciu o badania i badania, proszek Eno działa szybciej niż płyny i tabletki zobojętniające kwasy. Eno jest dostępny w saszetkach 5g, które są łatwe do noszenia. Eno to 100-letnia globalna marka, która cieszy się obecnością w ponad 40 krajach, a Indie są drugim co do wielkości rynkiem po Brazylii. Eno Antacid jest stosowany w celu zapewnienia natychmiastowej ulgi w kwasowości i natychmiast wraca na właściwe tory, ponieważ zaczyna działać w ciągu sześciu sekund, szybciej niż inne tabletki i płynne środki zobojętniające kwas.

 

Korzyści:

 • Eno neutralizuje kwas w żołądku szybciej niż inne leki zobojętniające.
 • Daje szybką ulgę, ponieważ zabiera się do pracy w zaledwie 6 sekund.
 • Eno szybciej walczy z zgagą, dzięki czemu możesz wygodnie zasnąć.
 • Eno skutecznie działa na 6 objawów nadkwasoty i zgagi. Obejmują one pieczenie w gardle, kwaśny smak w ustach, pieczenie w klatce piersiowej, dyskomfort w nadbrzuszu, pieczenie w żołądku i gorzki smak w ustach.
 • Udowodniono klinicznie, że Eno zapewnia natychmiastowe działanie.

 

Zastosowania:

-Regularna saszetka z lekiem zobojętniającym kwas Eno zmniejsza kwasowość żołądka.
-Eno saszetki zobojętniające kwas są stosowane w objawowym łagodzeniu zgagi, niestrawności, kwaśnego żołądka, nudności, dyskomfortu żołądkowego i rozstroju żołądka.

 

 

Dawkowanie (osoba dorosła) : jedną saszetkę (5g) rozpuścić w szklance zimnej wody. Jeśli zajdzie taka potrzeba czynność można powtórzyć po 2-3 godzinach. Nie zażywać więcej niż dwie dawki na dobę (24h). Jeśli objawy nie ustąpią należy skonsultować się ze swoim lekarzem. Nie należy stosować jeśli posiada się problemy z wątrobą, nerkami, sercem lub wysokie ciśnienie. Kobiety w ciąży lub karmiące piersią przed zastosowaniem powinny skonsultować się z lekarzem. 


Dodatkowe informacje:

Postać: proszek
Kraj pochodzenia: Indie
Marka: ENO
Stan opakowania: oryginalne
Nazwa handlowa: ENO Lemon
Produkt nie zawiera: nie dotyczy
Cechy dodatkowe: wegańskie, wegetariańskie
Waga (g): 5