Chrupki kulki serowe Current 60g

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Current
  • Manufacturer's code: 8906088860920
  • Availability: Exists
  • szt.
  • Net Price: 4.63 zł / szt. 5.00 zł / szt.

Current to marka produktów spożywczych oferowanych przez nepalską firmę Yashoda Foods Pvt. Ltd. Firma ta jest znana z produkcji wysokiej jakości żywności, w tym różnego rodzaju przekąsek i produktów gotowych do spożycia. Produkty Current są popularne w Nepalu ze względu na swoją różnorodność i smak. Marka oferuje szeroki wybór przekąsek, takich jak chipsy, chrupki, wafle, orzechy i wiele innych. Zawsze dążąc do zachowania wysokiej jakości, Yashoda Foods Pvt. Ltd. stosuje starannie wyselekcjonowane składniki i dba o przestrzeganie rygorystycznych standardów produkcji. Current by Yashoda Foods Pvt. Ltd. cieszy się zaufaniem klientów, którzy doceniają smak, jakość i różnorodność produktów. Firma zyskała reputację jako solidny dostawca żywności w Nepalu i kontynuuje rozwój i wprowadzanie innowacyjnych produktów na rynek.

Chrupki serowe marki Current to pieczona, nie smażona przekąska. W 100% wegetariańska, prosto z Nepalu! Current Chrupki serowe przygotowane są z grysu kukurydzianego, dzięki czemu są chrupiące i lekkie. Chrupki serowe Current to niezwykła podróż smakowa do serca Nepalu. Ta propozycja marki Current to wyjątkowa mieszanka serowych smaków, która zachwyci wszystkich poszukiwaczy intensywnych wrażeń kulinarnych. 

 

Składniki: kasza kukurydziana, kasza ryżowa, olej palmowy, ser w proszku (1,5%), sól, cukier lub wzmacniacz smaku (E621), kolbranta (E110), aromat serowy


Dodatkowe informacje:

Country of origin: Nepal
Manufacturer: Current
Type: chrupki
Packaging condition: original
Trade name: Cheese Balls Current
Product does not contain: not applicable
Additional features: wegetariańskie
Weight (g): 60