Krople do oczu Drishti Patanjali 10ml

  • szt.
  • Cena netto: 2,78 zł / szt. 3,00 zł / szt.
  • Niedostępny

Nawilżające krople do oczu Drishti Patanjali 10ml krótki termin ważności do końca kwietnia 2022r

Krople do oczu Patanjali Drishti 10ml


Twoje oczy są cenne i wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Współczesny styl życia prowadzi do długotrwałego korzystania z komputerów oraz narażenia na zanieczyszczenie powietrza. Z tego powodu twoje oczy prawie zawsze pracują. Jak zatem zadbać o tę istotną część swojego ciała? Krople do oczu Patanjali Drishti to jedne ze skutecznych ziołowych kropli do oczu z Indii. Wzbogacone o ziołowe dobrodziejstwo mogą być stosowane zarówno przez dzieci, jak i dorosłych.

 


Krople do oczu Patanjali Drishti to całkowicie naturalne krople do oczu. Marka zapewnia, że ​​dzięki tym kroplom Twoje oczy czerpią dobro natury: 

 

Cebula: 

Nie bój się ostrego zapachu cebuli. Chociaż sprawia, że ​​płaczesz, w rzeczywistości jest dobra dla Twoich oczu! Ajurweda zawsze chwaliła moczopędne i lecznicze właściwości cebuli. Czerwona cebula jest wypełniona kwercetyną, wzmacniającą komórki. Cebula zawiera również siarkę; działa jako przeciwutleniacz i dlatego jest uważany za dobry dla soczewek oka.

 

Imbir: 

Imbir to jedna z najczęściej używanych przypraw w kuchni indyjskiej. Znany ze swojego pieprznego smaku, nie tylko pełni funkcję aromatyzującą do potraw kulinarnych. Należąca do rodziny kłączowych moc imbiru o właściwościach przeciwzapalnych, witamina B6 i C. Witaminy te działają jak warstwa ochronna na oczy.

 

Miód:

Miód, najpopularniejszy naturalny słodzik, znany jest ze swoich właściwości przeciwzapalnych, gojących rany, łagodzących i przeciwbakteryjnych. Może pomóc zmniejszyć obrzęk i podrażnienie oczu.

 

Cytryna: 

Wzbogacona w witaminy, minerały i przeciwutleniacze cytryna jest jednym z najpopularniejszych owoców na całym świecie. Witamina C zawarta w cytrynie może pomóc w poprawieniu zdrowia oczu.

 

 

 

Korzyści:
Krople do oczu Patanjali Drishti mogą pomóc w odpowiedniej pielęgnacji oczu. Długotrwałe stosowanie tych całkowicie naturalnych kropli do oczu może przynieść ulgę w przypadku alergii oczu, jaskry, zaćmy, podwójnego widzenia, widzenia kolorów i ślepoty nocnej. Według ekspertów można stosować tę kroplę nawet jako tonik pod oczy. Oznacza to, że nawet jeśli nie masz problemów z oczami, możesz używać tych kropli codziennie, aby oczy były zrelaksowane i chronione przed zanieczyszczeniami powietrza. Możesz również użyć tych kropli do oczu, aby pomóc wyleczyć jęczmień (obrzęk w pobliżu powieki spowodowany infekcją bakteryjną rzęs). Jeśli spędzasz długie godziny na laptopie lub przeglądając telefon, czasami możesz odczuć, że masz suche oczy, w takich przypadkach Krople Drishti są rozwiązaniem. 

 

Sposób użycia:
Codziennie zakroplić 1-2 krople pod dolną powiekę
W razie potrzeby można użyć kropli do oczu 2 razy dziennie
Stosując krople u dzieci, najlepiej mieszać kroplę z wodą różaną
Używaj produktu co najmniej przez 2-3 miesiące, aby uzyskać skuteczne rezultaty.

 

Ważne:

Po otwarciu zużyć w ciągu 30 dni.

 

waga: 10ml

 

Krótka data ważności!