Danie instant Rava Dosa Mix GRB 500g

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: GRB
  • Kod producenta: 8906010367015
  • Dostępność: Jest
    Czas realizacji: 24 godziny
  • szt.
  • Cena netto: 11,38 zł / szt. 14,00 zł / szt.

GRB Dairy Food Pvt. Ltd. to indyjska firma spożywcza specjalizująca się w produkcji i dystrybucji produktów mlecznych oraz innych artykułów spożywczych. Firma została założona w 1994 roku i ma swoją siedzibę w mieście Chennai w stanie Tamilnadu w Indiach. GRB Dairy Food oferuje szeroką gamę produktów mlecznych, takich jak mleko, masło, sery, jogurty i desery mleczne. Ich produkty są znane z wysokiej jakości i świeżości, a firma stawia duży nacisk na zachowanie najwyższych standardów produkcyjnych i bezpieczeństwa żywności. Firma GRB Dairy Food zdobyła uznanie zarówno na rynku lokalnym, jak i międzynarodowym. Jej produkty są dostępne w wielu regionach Indii i są eksportowane do wielu krajów na całym świecie.

Rava Dosa to popularne południowoindyjskie naleśniki przygotowywane z fermentowanego ciasta z semoliny i soczewicy. Instant Mix Rava Dosa GRB to wygodna mieszanka, która upraszcza przygotowanie Rava Dosa w domu. Typowa mieszanka Instant Mix Rava Dosa GRB zawiera drobno zmieloną semolinę (rava), soczewicę i przyprawy.

Aby przygotować Rava Dosa za pomocą tej mieszanki wystarczy wymieszać ją z wodą/jogurtem. Aby przygotować Rava Dosa, należy podgrzać nieprzywierającą patelnię, wlać chochlę ciasta na gorącą powierzchnię i rozprowadzić je ruchem okrężnym, tworząc cienki naleśnik. Naleśnik jest gotowany, aż brzegi staną się chrupiące i złocisto-brązowe.

Rava Dosa zwykle podaje się na gorąco z chutneyem, sambarem lub różnymi dodatkami. Instant Mix Rava Dosa GRB pozwala cieszyć się autentycznym smakiem i teksturą Rava Dosa, bez konieczności skomplikowanego przygotowania. Jest to wygodna opcja dla tych, którzy chcą szybko i łatwo przygotować dosa w domu. 


Dodatkowe informacje:

Kraj pochodzenia: Indie
Marka: GRB
Stan opakowania: oryginalne
Nazwa handlowa: Instant Mix Rava Dosa GRB
Produkt nie zawiera: nie dotyczy
Cechy dodatkowe: brak
Waga (g): 500