Płatki ryżowe White Aval Double Horse 500g

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Double Horse
  • Dostępność: Jest
    Czas realizacji: 24 godziny
  • szt.
  • Cena netto: 10,00 zł / szt. 10,00 zł / szt.

Portfolio Double Horse obejmuje mieszanki ryżowe - od śniadaniowych do instant, produkty pszenne, proszki curry i przyprawy, naturalnie konserwowane marynaty, zdrową żywność, produkty ready-to-eat, tradycyjne przetwory, produkty kokosowe i wiele innych. Marka z zaangażowaniem opracowuje nowe i innowacyjne serie produktów, aby dotrzymać obietnicy dostarczania dobrej żywności, a co za tym idzie, zaszczepić zdrowe nawyki żywieniowe. Dziś Manjilas Double Horse oferuje swoim klientom najszerszą gamę dobrej żywności z ponad 20 znakomitymi rodzajami ryżu i 250 najwyższej jakości produktami spożywczymi w różnych gamach.

Double Horse White Aval to płatki ryżowe najwyższej jakości. Służą do przygotowywania wielu indyjskich przekąsek i śniadań, zarówno słodkich, jak i słonych.

 

Jest to spłaszczony ryż, który został spłaszczony w płaskie, lekkie, suche płatki. Ma nierówne krawędzie i delikatny smak. To klasyczny, lekki i smaczny produkt śniadaniowy, który uwielbiają wszyscy.

 

Płatki ryżowe/Poha jest dobrym źródłem węglowodanów, jest bogaty w żelazo, bogaty w błonnik, jest dobrym źródłem przeciwutleniaczy i niezbędnych witamin i nie zawiera glutenu. Ulubiony produkt dla wszystkich grup wiekowych.

 

 

 

Możesz przygotować wiele indyjskich dań, takich jak:

Kanda Poha, Corn Poha, Poha Dhokla, Poha Cutlet, Mixed Sprouts Poha, Poha Dosa, Aval Dosa with Curd, Poha Yellow Moong Dal Dosa, Green Pea Poha, Matar Poha... i wiele innych!

 

 

 

Skład: 100% płatki ryżowe


Dodatkowe informacje:

Marka: Double Horse
Nazwa handlowa: White Aval Double Horse
Waga (g): 500